Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 19:06
Call of Duty: Warzone Kapitan Price
3836V

Call of Duty: Warzone odwiedzi Kapitan Price. Data premiery i zwiastun 4. sezonu

Fani Call of Duty: Warzone mogą szykować się na ostrą zabawę. Twórcy właśnie potwierdzili datę rozpoczęcia czwartego sezonu rozgrywek. Zmagania wystartują już w przyszłym tygodniu i gracze mogą oczekiwać na powrót Kapitana Johna Price'a.

Infinity Ward potwierdziło właśnie ostatnie przecieki i zapowiedziało wizytę Kapitana Johna Price'a w produkcji Battle Royale. Ceniony żołnierz otrzymał nowe zadanie i jego misja rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Będzie to bardzo dobry czas dla fanów Call of Duty.

Teraz możemy potwierdzić, że 3 czerwca rozpocznie się czwarty sezon rozgrywek w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Gracze ponownie otrzymają szereg nowości – szykujcie się na mapy, bronie oraz oczywiście operatorów.

Najnowszy zwiastun zatytułowany „Dotychczasowa fabuła” przypomina historię z Call of Duty: Modern Warfare, potwierdza powrót ważnej postaci i na materiale słyszymy wymowne: „Price, mamy problem w Verdańsku, strzelają do swoich”. Deweloperzy mogli w końcu zaszaleć i zapewnić graczom większe zmiany w lokacji.

Sprawdźcie także ostatnią informację o Call of Duty: Warzone: polska społeczność wciąż walczy o rodzime elementy w między innymi tytule Battle Royale.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward