Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.05.2020 18:20
Harvest Moon: One World pojawi się również na PlayStation 4
1274V

Harvest Moon: One World pojawi się również na PlayStation 4

Stosunkowo niedawno Natsume ogłosiło powrót kultowej serii. Zapowiedziano Harvest Moon: One World, o którym wiedzieliśmy, że pojawi się na Nintendo Switch. Teraz mówi się również o wersji na PlayStation 4.

Informację o pojawieniu się nowej odsłony kultowej serii, przekazaliśmy Wam w połowie tego miesiąca. Wtedy wiedzieliśmy jedynie o wersji na Nintendo Switch. Jak się jednak okazuje, Harvest Moon: One World trafi również na PlayStation 4. Wraz z tą informacją pojawiła się okładka przeznaczona dla pudełek na amerykański rynek. Prezentujemy ją poniżej.

Jeśli chodzi o przybliżoną datę premiery, ta zaplanowana jest na jesień tego roku. Zbyt wielu szczegółów na temat gry jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że w odróżnieniu do poprzedników nie osiądziemy w jednej lokacji. Zamiast tego będziemy wędrować po świecie i przywracać go do życia. Oczywiście nie zabraknie zarządzania farmą.

Seria zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat, ale w produkcji wciąż drzemie spory potencjał. W międzyczasie pozostaje czekać na choćby pierwszy zwiastun. Póki co możemy jedynie wyobrazić sobie jaki styl prezentować będzie Harvest Moon: One World.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/05/28/harvest-moon-one-world-coming-to-ps4-in-addition-to-switch

Tagi: Harvest Moon: One World Natsume