Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.05.2020 16:10
Grand Theft Auto IV z nową aktualizacją. Łatka przywróciła usuniętą muzykę
2265V

Grand Theft Auto IV z nową aktualizacją. Łatka przywróciła usuniętą muzykę

Grand Theft Auto IV otrzymało niedawno łatkę, która przywróciła usuniętą wcześniej muzykę. Część graczy zgłosiła problem z zapisami stanu gry, ale problem zdaje się już zażegnany.

Grand Theft Auto IV straciło jakiś czas temu licencje na poszczególne utwory, więc Rockstar Games zmuszone było pozbawić grę kilku naprawdę świetnych kawałków. Na szczęście licencje udało się odzyskać, więc muzyka powróciła do gry w najnowszej aktualizacji.

Niestety wraz z pojawieniem się jej, część graczy na forum Steama i Reddita zgłosiło problem z wczytaniem zapisów z postępami. Problem na szczęście można było zażegnać poprzez całkowite odinstalowanie gry, usunięcie wszystkich plików i przywrócenie zapisanych stanów gry.

Problem zdaje się już nie istnieć, ale jeśli na niego traficie spróbujcie zainstalować najnowszą aktualizację przygotowaną przez twórców. Według tego co mówią użytkownicy zapisy nie zostały uszkodzone, a po prostu tymczasowo nie można było z nich korzystać. Nikt więc nie stracił swojego postępu.

Listę usuniętych utworów znajdziecie w tym miejscu. Możecie też rzucić okiem na to jak gra wygląda z raytracingiem. Według Wojtka gra w takim wydaniu prezentuje się lepiej niż wiele współczesnych gier.

Źródło: https://www.kotaku.co.uk/2020/05/29/gta-iv-music-update-corrupts-save-files

Tagi: Grand Theft Auto IV Rockstar Games Rockstar North