Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 17:36
GTA 4
31276V

GTA 4 w 4K z raytracingiem wygląda obłędnie. Lepiej niż wiele współczesnych gier

Od premiery GTA 4 minęło już sporo czasu, ale wciąż znajdują się gracze, którzy chętnie grzebią w produkcji Rockstar. Najnowsza modyfikacja dodaje do tytułu między innymi raytracing i gra wygląda lepiej od wiele współczesnych pozycji. To trzeba zobaczyć.

GTA 4 zadebiutowało na komputerach osobistych w 2008 roku i od tego czasu naprawdę sporo się wydarzyło w naszej branży. Nadal czekamy na GTA 6, ale jak widać gracze wciąż spędzają wolny czas w Grand Theft Auto 4 i pewnie bardzo dobrze się bawią.

Najnowsza pokazówka produkcji wygląda naprawdę świetnie. Digital Dreams prezentuje tytuł Rockstar z wykorzystaniem najnowszej wersji modyfikacji, która pozwala spojrzeć na grę z dosłownie nowych barwach. Ray tracing, 4K, silnik GTA 5 oraz tona różnych dodatków daje naprawdę świetny efekt.

Trzeba oczywiście pamiętać, że jest to wyłącznie mod, więc nie możemy liczyć na wybitną jakość oprawy w każdym miejscu, jednak ulica, karoseria samochodu, czy też efekty świateł wyglądają naprawdę dobrze.

Nie możemy nawet marzyć o powrocie GTA 4, ale pamiętajcie, że Rockstar kombinuje coś z GTA i GTA 2. Twórcy nie muszą jednak śpieszyć się z prezentacją nowej gry, ponieważ GTA 5 żyje już własnym życiem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto IV Rockstar Games Rockstar North