Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 15:54
Xbox Series X logo
1918V

Xbox Series X otrzyma „najlepszy zestaw ekskluzywnych gier w historii Xboksa”

Microsoft właśnie potwierdził szczegóły Wstecznej Kompatybilności Xboksa Series X, ale to nie koniec pozytywnych informacji dla fanów amerykańskiej korporacji. Gracze mogą także liczyć na wiele fantastycznych gier stworzonych z myślą o nowej generacji.

Xbox Series X będzie „najbardziej wydajną i kompatybilną konsolą nowej generacji” i pewnie wielu naszych czytelników po przeczytaniu tej wiadomości pomyślało „no okej, a co z nowymi grami?”. Nie musicie się martwić, bo te też będą.

Microsoft potwierdził, że wszystkie zespoły Xbox Game Studios opracowują produkcje dla nowej generacji, by zapewnić graczom wiele ekskluzywnych produkcji:

„Na czele z Halo Infinite, naszych 15 zespołów Xbox Game Studios ciężko pracuje tworząc największy i najlepszy zestaw ekskluzywnych gier w historii Xboksa. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że wkrótce pokażemy wiele nowych gier przygotowywanych dla Xbox Series X.”

Wielki pokaz gier ekskluzywnych dla Xboksa Series X odbędzie się w lipcu. Microsoft czerwiec chce przeznaczyć na rozmowę na temat samej konsoli (prawdopodobnie poznamy cenę i datę premiery), ale kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach Xbox 20/20 będzie przeładowane mocnymi grami.

Teraz pozostaje tylko odkładać pieniądze i czekać.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/05/28/xbox-series-x-next-generation-backward-compatibility/

Tagi: microsoft Xbox xbox series x