Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2020 03:03
PS5 DualSense
14256V

Sony zaprezentowało dźwięk startowy PS5

Na zwiastunie zapowiadającym prezentację zobaczyliśmy ładne ujęcia DualSense z PS5, ale gracze dostrzegli jeszcze jedną ciekawostkę. Sony zaprezentowało dźwięk startowy PlayStation 5. Możemy go teraz łatwo zestawić z propozycją Microsoftu.

Koniec czekania na wielką zapowiedź prezentacji PlayStation 5. Sony zapowiedziało pokaz przygotowujący graczy na premierę PS5, a nawet otrzymaliśmy szereg ważnych informacji dotyczących konsoli. Teraz pozostaje już tylko czekać na przyszły tydzień, ale gracze dostrzegli jeszcze jedną ciekawostkę.

Na materiale zapowiadającym imprezę pojawił się dźwięk startowy PS5 – tę muzyczkę usłyszycie, gdy pierwszy raz otworzycie w domach pudełko z PlayStation 5, podłączycie sprzęt pod telewizor i rozpoczniecie poznawanie nowej generacji.

W Sieci od razu pojawiło się porównanie, ponieważ wcześniej Microsoft zaprezentował swój ekran włączenia Xboksa Series X, więc łatwo możemy zestawić dźwięki wydawane przez next-geny. I jak oceniacie propozycję japońskiego producenta?

Źródło: https://www.resetera.com/threads/is-this-the-ps5-console-start-up-sound-which-do-you-prefer-xbox-series-x-or-ps5.215382/

Tagi: playstation 5 PS5 sony