Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 17:21
Valorant PC
1272V

Valorant z datą premiery. Gra Riot Games wkrótce będzie dostępna dla wszystkich za darmo

Twórcy League of Legends właśnie potwierdzili termin zakończenia testów beta Valorant oraz ujawnili ostateczną datę premiery. Tytuł trafi do wszystkich graczy już na początku przyszłego miesiąca, więc fani gatunku mogą szykować się na sporo strzelania.

Koniec z czarnym rynkiem kodów na betę Valorant. Twórcy właśnie potwierdzili, że testy zakończą się 28 maja i już 2 czerwca 2020 roku tytuł będzie dostępny za darmo na niemal całym świecie. Deweloperzy otrzymają kilka dni na przygotowanie serwerów, które już na początku kolejnego miesiąca będą obładowane nowymi graczami.

Riot Games nie zamierza faworyzować testerów, więc od premiery wszyscy zainteresowani rozpoczną walkę o rangi z zerowym dorobkiem, ale klienci, którzy dokonali zakupów podczas bety otrzymają specjalne rabaty.

Naszym celem było jak najszybsze udostępnienie VALORANT w jak największej liczbie regionów, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nastąpi to już 2 czerwca. Nasz zespół jest gotowy, by wspierać społeczność VALORANT przez całe dekady. To zaledwie początek naszej wspólnej podróży - stwierdziła Anna Donlon, producentka wykonawcza VALORANT w Riot Games

Premiera Valorant będzie na pewno świetną okazją do sprawdzenia, czy twórcy League of Legends faktycznie zapewniają wyjątkowe doznania. Gra będzie oczywiście stale rozbudowywana i ponownie deweloperzy stawiają na model biznesowy free-2-play. Tymczasem – sprawdźcie najważniejsze informacje o grze.

Źródło: Informacja prasowa: Riot Games

Tagi: data premiery pc Riot Games Valorant