Iza Łęcka Iza Łęcka 29.05.2020 11:31
Destiny 2 Bastion
1089V

Destiny 2 otrzyma jeszcze sporo nowej zawartości. Bungie szykuje wielki pokaz

W czerwcu zobaczymy nie tylko nowe produkcje przygotowywane przez największe studia. Bungie potwierdziło chęć stałego rozwoju Destiny 2, a początek miesiąca będzie czasem, kiedy poznamy szczegóły czwartego roku wsparcia.

Bungie od miesięcy rozwija Destiny 2 na własny rachunek. Deweloperzy mają już szeroko zakrojone plany na przyszłość, nie pomijając w nich również specjalnej wersji strzelanki na nową generację, o której już wkrótce powinniśmy więcej usłyszeć. Oprócz aktywnej działalności, zespół często angażuje się w kolejne akcje charytatywne.

9 czerwca odbędzie się prezentacja Bungie, podczas której podane zostaną szczegóły wsparcia Destiny 2 na kolejny rok. Twórcy chcą poinformować o zawartości na kolejne 12 miesięcy, choć jeszcze nie potwierdzono, czy w tym czasie wydany zostanie nowy dodatek, czy też poznamy kolejne sezonowe aktualizacje.

Justin Truman zaznaczył, że Bungie nadal chce szczerze i otwarcie mówić o swoich planach, jednocześnie przygotowując społeczność na wszelkie nadciągające wydarzenia. Reżyser dodał, że studio 10 lat temu wyruszyło w podróż, która wciąż trwa – cały zespół jest „zaangażowany w budowanie świata, którego każdy może być częścią, w którym każdy może czuć się silny i może na nowo nawiązać relacje ze starymi przyjaciółmi lub poznać nowych”.

W czerwcu możemy liczyć nie tylko na scharakteryzowanie planów na najbliższe miesiące, ale i przedstawienie wersji na PS5 i Xboksa Series X. By wciąż rozwijać społeczność Destiny, Bungie musiałoby zapewnić płynne przejście pomiędzy generacjami.

Źródło: https://gamingbolt.com/destiny-2-bungie-will-reveal-plans-for-season-11-year-4-soon

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2