Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 20:13
Destiny 2 next geny
677V

Destiny 2 trafi na PS5 i Xbox Series X

Bungie odpowiedziało na wiadomość Microsoftu i potwierdziło przygotowanie nowych wersji Destiny 2. Shooter zmierza na PS5 i Xboksa Series X, więc fani uniwersum mogą szykować się na kolejne atrakcje.

Destiny 2 zadebiutowało we wrześniu 2017 roku, ale od tego czasu produkcja została znacząco rozwinięta. To był w zasadzie nawet bardzo burzliwy okres dla Bungie, które rozstało się z Activision. Wydawca niespodziewanie pozwolił deweloperom rozwijać markę i studio chętnie pracuje nad rozbudową świata.

Logo Bungie pojawiło się na wielkiej grafice firm pracujących nad grami dla Xboksa Series X i twórcy postanowili odpowiedzieć na wiadomość Microsoftu. Deweloperzy zapowiedzieli przygotowanie Destiny 2 dla nowej generacji.

Na dokładne szczegóły musimy zaczekać, ale pewnie w niedalekiej przyszłości Bungie opowie o pracy nad tytułem i możemy podejrzewać, że deweloperzy wspomną o opcji przeniesienia Strażników na next-geny.

Fani marki powinni szykować się na więcej atrakcji, ponieważ Bungie zamierza wciąż rozwijać Destiny 2. Studio pracuje także nad Destiny 3, ale najwidoczniej nie możemy liczyć na szybką premierę.

Źródło: Twitter: Bungie

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 ps5 xbox series x