Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 22:30
Resident Evil 8
1334V

Resident Evil 8 ma zostać ujawniony wkrótce. Premiera odbędzie się na początku 2021 roku

Capcom szykuje się na wielką prezentację i następnie na premierę Resident Evil 8. Japończycy są gotowi na pokazanie gry i debiut nowego horroru odbędzie się na początku 2021 roku. Informacjami podzielił się AestheticGamer.

Capcom zapowiedział premierę „wielu ważnych gier” do 31 marca 2021 roku i przygotował inwestorów na rekordowe wyniki. Firma musi opracowywać wiele mocnych gier i według najnowszych przecieków – na liście znajduje się Resident Evil 8.

AestheticGamer jako pierwszy ujawnił szczegóły Resident Evil 2 oraz Resident Evil 3, a teraz informator zaznajomiony z serią postanowił wspomnieć o dacie premiery oczekiwanego horroru. Resident Evil 8 w pierwotnym planie miał zadebiutować w styczniu 2021 roku, ale sytuację może odrobinę zmienić pandemia, przez którą tytuł zadebiutuje maksymalnie do 31 marca 2021 roku. Capcom szykuje grę na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste.

AestheticGamer wcześniej nie zawodził w przypadku ogłoszeń związanych z uniwersum Resident Evil, więc jeśli i tym razem informator ma rację, to mogą potwierdzić się doniesienia dotyczące prezentacji Resident Evil 8 w czerwcu. Capcom musi rozpocząć kampanię marketingową gry.

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-8-release-january-2021/

Tagi: Capcom data premiery Plotka Resident Evil 8