Iza Łęcka Iza Łęcka 28.05.2020 11:54
Hunt: Showdown Xbox ONe
1945V

3 gry do sprawdzenia za darmo na Xbox One. Ujawniono nowe Free Play Days

Microsoft zaprezentował kolejne gry w ramach promocji Free Play Days. W ten weekend mamy możliwość sprawdzenia trzech produkcji, a na liście zagościła między innymi gra studia Crytek. W Hunt: Showdown weźmiecie udział w wielu wymagających starciach z bestiami.

Free Play Days to cotygodniowa promocja Microsoftu, dzięki której gracze mogą za darmo sprawdzać pełne wersje wybranych tytułów. Najnowsza oferta zawiera trzy gry, by ponownie przedstawić graczom zróżnicowany zestaw na najbliższe dni przed konsolą.

3 gry na weekend za darmo na Xbox One

  • Hunt: Showdown
  • Jump Force
  • Stellaris: Console Edition

Hunt: Showdown to strzelanka PvP z rozbudowanym elementem PvE, gdzie przyjdzie nam zmagać się z niebezpieczeństwami świata, który zamieszkują przeróżne monstra. Jeżeli natomiast lubicie spędzać czas przy anime, Jump Force może przypaść Wam do gustu. To bijatyka, która daje możliwość walki znanym bohaterom m.in. Naruto, Son Goku. Stellaris: Console Edition jest kosmiczną strategią czasu rzeczywistego.

Microsoft proponuje trzy gry, które mogą pobrać klienci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że aż dwa tytuły z listy są dostępne w Game Passie.

W przypadku gier do wypróbowania za darmo, wcześniej informowałam o demach trzech tytułów na PC, a od wczoraj możecie sprawdzić Far Cry 5.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days Microsoft promocja xbox one