Iza Łęcka Iza Łęcka 28.05.2020 09:21
Desperados 3 John
852V

Desperados 3, System Shock Remake i Destroy All Humans! otrzymały dema. Sprawdźcie 3 gry

Już wkrótce rozpocznie się kolejny gorący okres przepełniony premierami, dlatego też niektórzy deweloperzy i wydawcy zachęcają do swoich gier poprzez specjalne demonstracje. Gracze na PC mogą sprawdzić aż trzy tytuły: Desperados 3, System Shock Remake oraz Destroy All Humans.

Od początku 2020 roku nie możemy narzekać na brak interesujących pozycji, tymczasem nadchodzą kolejne tytuły, które mogą sobie zaskarbić przychylność graczy. Twórcy Desperados 3, System Shock Remake i Destroy All Humans! postanowili zaproponować demka, które możecie pobrać na PC.

Desperados III będzie dostępny już 16 czerwca, a wersja demonstracyjna z GOG-a zajmuje 5,7 GB. Mimimi Games zajęło się wskrzeszeniem znanego IP, a w trakcie dema sprawdzicie dwie pierwsze misje, które mogą zachęcić do całej opowieści. Studio udostępniło ostatnio rozbudowany zwiastun ukazujący najważniejsze elementy gry.  Destroy All Humans! zadebiutuje już w lipcu - niedawno mogliśmy sprawdzić gameplay, tymczasem obecnie do ściągnięcia jest 8GB demo, dający przedsmak całości.

Nieco odmiennie prezentuje się sytuacja w przypadku System Shock Remake. Premiera gry została zaplanowana na 2020 rok, choć wciąż nie znamy konkretnej daty. Mimo to już teraz możecie pobrać 2,3GB, by przekonać się, czy warto brać pod uwagę ten tytuł. Miłej zabawy!

Pobierzcie demka

Źródło: GOG/Steam

Tagi: Desperados 3 Destroy All Humans! (2020) system shock remake