Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 20:40
Far Cry 5
1165V

Far Cry 5 do wypróbowania za darmo. Ubisoft zaprasza na darmowy weekend

Ubisoft zaprasza wszystkich zainteresowanych na długi weekend z Far Cry 5. Gracze mogą sprawdzić wielką przygodę fikcyjnego hrabstwa Hope w amerykańskim stanie Montana. Na bezpłatny weekend zostali zaproszeni gracze z PC.

Far Cry 5 zadebiutował w marcu 2018 roku i choć nie jest to ostatnia odsłona serii, która zadebiutowała na rynku, to jednak Far Cry New Dawn z 2019 roku nie było zupełnie nową częścią,. Pierwszy raz w historii serii zdecydowano się na stworzenie wielkiej kontynuacji, która jednak nie została pozytywnie odebrana przez wszystkich graczy.

Ubisoft postanowił zaprosić graczy na darmowy weekend, który rozpocznie się 29 maja o 15:00 i pozwoli graczom do 31 maja 22:00 sprawdzać Far Cry 5. Deweloperzy podkreślają, że zapewnią „pełny dostęp do podstawowej zawartości”, więc bez problemu ukończycie tytuł. Główny wątek zajmuje około 18 godzin.

Warto jednak zwrócić uwagę, że pliki możecie już teraz pobierać z Uplay – „wstępne ładowanie” zostało uruchomione 27 maja o 19:00. Ponadto, gracze będą mogli skorzystać z 75% rabatu na wszystkie gry Far Cry w wersji na PC w edycjach Standard i Gold. Oferta będzie dostępna w cyfrowym sklepie Ubisoftu.

Ubisoft oficjalnie nie potwierdził planów dotyczących rozwoju serii, ale według plotek, Far Cry 6 powstaje i ma zostać wydany do 31 marca 2021 roku.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft Polska

Tagi: darmowy weekend far cry 5 Ubisoft