Iza Łęcka Iza Łęcka 26.05.2020 08:44
GROM
2557V

Call of Duty: Warzone może otrzymać polskie elementy? Informacja dotarła do twórców

Gracze często mają wiele pomysłów na zmiany czy nowe zawartości w ulubionych tytułach. Równie często te prośby nie docierają do deweloperów lub są ignorowane. W przypadku petycji wystosowanej do Infinity Ward możemy mówić o niespodziance. Krakowski oddział studia potwierdza – szefowie zostali zaznajomieni z inicjatywą polskiej społeczności Call of Duty.

Na początku miesiąca informowaliśmy naszych czytelników o petycji polskiej społeczności Call of Duty. Gracze prosili deweloperów z Infinity Ward o dodanie do Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare polskich akcentów w postaci Operatora Gromu oraz broni MSBS.

Ankieta cieszyła się sporą popularnością - udział w niej wzięło ponad 10 tysięcy sympatyków Call of Duty, a ich działanie zostało dostrzeżone przez deweloperów. Daniel Duplaga z krakowskiego oddziału Infinity Ward skontaktował się z graczami:

„Wprawdzie nasze krakowskie studio nie zajmuje się PR-em i nie mogę udzielić żadnej oficjalnej informacji, ale zaręczam, że petycja jest już znana Szefowi studia i postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy.”

Jak na razie odpowiedź nie stanowi żadnego potwierdzenia, które pozwalałoby już świętować, ale na pewno jest to miła wiadomość dla fanów serii. Możemy podejrzewać, sprawa nabrała nieco tempa za sprawą Infinity Ward Kraków zajmujące się rozwojem całej technologii napędzającej serię Call of Duty.

Deweloperzy z Krakowa nie zajmują się opracowaniem zawartości, ale jeśli szefowie Infinity Ward już wiedzą o odezwie graczy, pozostaje mieć nadzieję, że prośby zostaną wysłuchane, entuzjaści marki będą pozytywnie zaskoczeni, a w przyszłości do Call of Duty trafią polskie akcenty. Trzymamy kciuki za pomyślność akcji.

Źródło: https://codnews.pl/nasza-petycja-o-operatora-grom-dotarla-do-infinite-ward-mamy-komentarz-studia/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward