Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 18:58
Street Fighter V
526V

Street Fighter 5 otrzyma nową zawartość. Twórcy zapowiedzieli kolejnych wojowników i mapy

Capcom nie spełnił marzeń fanów bijatyk. Deweloperzy nie zapowiedzieli Street Fighter 6, a zamiast tego gracze mogą liczyć na kolejną zawartość do już obładowanego Street Fighter 5. Japończycy szykują piąty sezon rozgrywek.

Street Fighter V zadebiutował w 2016 roku, ale gra od premiery przeszła wielkie zmiany. Wczoraj Capcom zapowiedział ważne ogłoszenie dla fanów marki, ale zamiast oczekiwanego przez wielu Street Fighter 6, deweloperzy potwierdzili nową zawartość do „V”.

„Wiemy, że nasi gracze zastanawiają się, co dalej ze Street Fighter V, więc mamy kilka ekscytujących wiadomości do przekazania. Ze względu na pozytywne przyjęcie czwartego sezonu i Edycji Champion, planujemy przygotować finałowy Sezon "V", który doda "V" więcej zawodników do listy. Planowane są również trzy nowe lokacje.”

Ostatnia edycja gry zatytułowana Champion Edition zawierała niemal całą dotychczas przygotowaną zawartość (40 wojowników!) i według pierwotnego planu – autorzy nie planowali rozwijania bijatyki.

Nie brakuje jednak plotek, według których twórcy postanowili zapewnić graczom nowości do Street Fighter 5, ponieważ ze względu na pandemię, opóźniły się prace nad kolejną odsłoną serii. Aktualnie nie wiemy, kiedy możemy oczekiwać Street Fighter 6, ale Capcom na pewno nie zrezygnuje z marki, która wciąż angażuje graczy z całego świata i mimo problemów, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem.

Źródło: https://wccftech.com/street-fighter-v-season-v/

Tagi: Capcom Street Fighter V