Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 21:17
Silent Hill powraca za sprawą Dead By Daylight
1841V

Silent Hill powraca za sprawą Dead By Daylight. Twórcy ujawnili nową zawartość

Konami faktycznie planuje powrót marki Silent Hill? Twórcy Dead By Daylight otrzymali możliwość wrzucenia do swojej gry elementów z wielkiego IP Japończyków. Gracze zmierzą się z Piramidogłowym.

Od miesięcy czekamy na wielki powrót marki Silent Hill. Ostatnie doniesienia są niezwykle interesujące, ale wciąż brakuje jednego: pełnej zapowiedzi od Konami. Zamiast tego? Japończycy dogadali się z twórcami Dead By Daylight i gracze mogą liczyć na nową zawartość.

Asymetryczny horror otrzyma nowe rozszerzenie związane właśnie z Silent Hillem – gracze zmierzą się z nowym przeciwnikiem (Piramidogłowym zwany tutaj „Egzekucją”), wcielą się w kolejną ocalałą (Cheryl Mason, główna bohaterka Silent Hill 3), a nawet odwiedzą znaną miejscówkę (Midwich Elementary School). Rozszerzenie będzie dostępny od 16 czerwca dla wszystkich graczy i pliki właśnie trafiły na serwery testowe (PC).

Trzeba przyznać, że Behaviour Interactive potrafi w ciekawy sposób przypomnieć o swoim tytule. Gra ostatnio zaliczyła kolejny sukces, ale czy moglibyśmy się spodziewać, że deweloperzy rozpoczną współpracę z Konami? Oby to była tylko zapowiedź czegoś znacznie większego.

Na zakończenie zobaczcie zwiastun nowej zawartości, gameplay, a nawet plany deweloperów oraz zmiany graficzne przygotowywane dla Dead By Daylight.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Behaviour Interactive Dead by Daylight Starbreeze Studios