Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 19:33
Mortal Kombat 11 - All Friendships
991V

Mortal Kombat 11 pełne przyjaźni. Wszystkie Friendshipy na rozgrywce

W Mortal Kombat 11 nie brakuje przyjacielskich uścisków i szczerej pomocy, a najnowszy gameplay udostępniony w Sieci pozwala spojrzeć na wszystkie nowe finishery. Zobaczcie 9 minut przeładowane Friendshipami.

W Mortal Kombat 11 od dzisiaj znajdziecie kilka ciekawych nowości. Deweloperzy za darmo oferują Stage Fatalities i Friendships, a rozszerzenie Aftermath zapewnia nową fabułę oraz pozwala wcielić się w następnych wojowników.

Friendships powróciło do produkcji, a w tej wiadomości znajdziecie zbiór wszystkich wykończeń stworzonych przeze ekipę Eda Boona. Twórcy jak zawsze wykazali się świetnym opanowaniem swojego tytułu i w ciekawy sposób przedstawiają bohaterów gry. Sub-Zero z lodziarką, Kano ogarniający grilla, Kabal dbający o nastrojową muzykę, a może tańczący Liu Kang? Znajdziecie tutaj wiele pomysłowych wykończeń, w których bez najmniejszego problemu odnaleźli się znani fighterzy.

Teraz pozostaje nam tylko cieszyć się nową historią, brać udział w kolejnych bitwach i wyczekiwać na nowe szczegóły od NetherRealm Studios. Twórcy pracują już nad następnym tytułem, ale pewnie dopiero za jakiś czas usłyszymy o bijatyce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.