Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 12:45
Mortal Kombat 11: Aftermath wideo
993V

Mortal Kombat 11: Aftermath. Nowy materiał promuje powrót Stage Fatalities

Ogromne rozszerzenie do najnowszej odsłony kultowej bijatyki wydawanej przez Warner Bros. rozpala serca fanów. Twórcy podkręcają temperaturę, prezentując nam coraz to nowsze materiały.

Mortal Kombat 11 to świetnie przyjęta produkcja, która bardzo przypadła do gustu wszystkim fanom gatunku dwuwymiarowych bijatyk. To już jedenasta odsłona serii, która z każdą częścią zdobywa nowe tabuny fanów. Nie może więc dziwić to, jak duże zainteresowanie wygenerował nadchodzący dodatek. 

Zaledwie kilka dni temu otrzymaliśmy niezwykle krwawy zwiastun, a jeszcze wcześniej garść nowych informacji na temat samej gry. Teraz twórcy postanowili ponownie rozpalić oczekiwania wszystkich fanów, prezentując kolejny brutalny materiał. Przekazali, iż w rozszerzeniu ponownie dostępne będą Stage Fatalities. Jest to konkretna odmiana kultowych wykończeń, które aktywowane będą tylko na konkretnych planszach. 

Sami twórcy zareklamowali materiał słowami, które doskonale oddają jego charakterystykę. Cóż, nie jest to bynajmniej nic niespodziewanego, jeśli mówimy o tym konkretnym tytule. Zresztą, co tu dużo mówić:

Czasami po prostu chcesz wrzucić Scorpiona do jamy wypełnionej trucizną, zamiast wyrywać mu kręgosłup. 


 

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.