Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 16:26
mortal-kombat 11 friendships
647V

Mortal Kombat 11 pełne tańców, śmiechu i wspólnej zabawy. Friendships otrzymały swój zwiastun

Twórcy Mortal Kombat 11 przygotowują się na premierę wielkiego dodatku zatytułowanego Aftermath i właśnie zaprezentowano nowy zwiastun. Materiał skupia się wyłącznie na przyjemnych chwilach, gdy odwieczni rywale uśmiechają się do siebie i nie szczędzą sobie miłych gestów.

Mortal Kombat 11: Aftermath będzie dostępny w przyszłym tygodniu, więc deweloperzy przedstawiają kolejny, powracający element: Friendships. Mniej krwawe zakończenia spotkań, to nic nowego dla fanów uniwersum, ale jestem przekonany, że po wyczerpującym meczu wykonanie takiego gestu będzie dla wielu znacznie przyjemniejsze niż oglądanie kolejnych brutalnych scen.

Friendships identycznie jak Stage Fatalities będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo, więc posiadacze Mortal Kombat 11 muszą przygotować się na pobranie nowej aktualizacji, która zostanie udostępniona pewnie w przyszły wtorek.

Jak zobaczycie na zwiastunie, ekipa Eda Boona potrafi nie tylko zadbać o niezwykle mroczne finishery, ale kreatywny zespół nie zmarnował czasu i stworzył kilka ciekawych Friendshipów. Kompilacja tych scen na pewno trafi w gust wielu graczy.

Więcej szczegółów na temat rozszerzenia znajdziecie w tekście Rogera, który miał okazję sprawdzić najnowszą propozycję NetherRealm Studios.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.