Iza Łęcka Iza Łęcka 26.05.2020 11:43
Call of Duty WWII PS Plus
6283V

Call of Duty: WWII już dostępne w PS Plus

Subskrybenci PS Plus już teraz mogą pobrać Call of Duty: WWII. Gra została przedstawiona przez Sony we wczorajszej wiadomości, a mimo to już teraz możemy zagrać w strzelankę Activision. Specjalna oferta jest dostępna w PlayStation Store.

Call of Duty: WWII zadebiutowało w listopadzie 2017 roku, będąc produkcją wychodzącą spod rąk Sledgehammer Games. Deweloperzy wcześniej odpowiedzialni byli za Call of Duty: Advanced Warfare oraz pomagali przy Call of Duty: Modern Warfare 3. Po wielu prośbach graczy przyszedł czas na zmagania podczas II wojny światowej - biorąc udział nie tylko w najważniejszych bitwach na zachodnim froncie. Deweloperzy pokusili się o wprowadzenie wielu zmian i usprawnień w systemie rozgrywki, co jeszcze mocniej wpłynie na realistyczne doświadczenie.

Call of Duty: WWII w PS Plus - pobierz grę

Call of Duty: WWII jest częścią czerwcowej oferty PlayStation Plus, jednak Sony zdecydowało się na niemałą niespodzianką dla graczy: już teraz możecie pobrać grę.Pozostałe gry dostępne w abonamencie poznamy jeszcze w tym tygodniu, ale to nie koniec atrakcji szykowanych przez Sony. Już jutro odbędzie się kolejny State of Play, podczas którego Naughty Dog odsłoni ostatnie karty związane z nową przygodą Ellie.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Activision Call of Duty: WWII playstation plus ps plus Sledgehammer Games Sony