Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 22:45
PS Plus Sony
21210V

PS Plus z pierwszą grą z czerwca! Sony właśnie ujawniło mocną grę

PS Plus zostało rozbudowane o kolejną grę. Sony właśnie zapowiedziało nową produkcję, którą mogą pobrać wszyscy gracze. Poznajcie szczegóły specjalnej oferty.

Kilka godzin wcześniej informowaliśmy naszą społeczność o nowej plotce dotyczącej PlayStation Plus, a Sony właśnie potwierdziło nową grę. W czerwcowym PS Plus pobierzemy Call of Duty: WWII! Ale nie musimy czekać na tę przyjemność do przyszłego tygodnia, ponieważ oferta będzie dostępna już jutro.

Nie znamy oczywiście pełnej oferty, ale Sony powinno już wkrótce (do środy?) ujawnić kolejną produkcję, którą bez przeszkód będą mogli pobrać subskrybenci PlayStation Plus. Trzeba przyznać, że Call of Duty WWII to kawał dobrej pozycji, którą na pewno warto poznać. Trudno powiedzieć, jak dzisiaj wyglądają serwery, ale główny wątek trwający około 6-7 godzin powinien przypaść do gustu wielu graczom.

Trzeba przyznać, że Sony potrafi świętować – od rana możecie zapoznać się z szeregiem promocji z okazji PlayStation Days of Play, a teraz otrzymaliśmy pozytywną informację dotyczącą PS Plus.

Tagi: PlayStation Plus PS Plus sony