Iza Łęcka Iza Łęcka 26.05.2020 13:30
Minecraft Dungeons
1026V

Minecraft Dungeons już w Xbox Game Pass. Premiera gry Microsoftu

Minecraft Dungeons jest już dostępny na czterech platformach, jednak część graczy korzystających z Xboksów One i komputerów osobistych nie musi wydawać pieniędzy na produkcję. Tytuł wylądował w Xbox Game Pass, a Microsoft zaprezentował zwiastun premierowy.

Już w zeszłym tygodniu mogliście się zapoznać z naszą recenzją Minecraft Dungeons, a wczoraj przedstawialiśmy interesujący Easter Egg. Pamiętając o sympatykach potyczek w Diablo, deweloperzy pokusili się o dodatkową zawartość, która może szczególnie im się spodobać.

Od dzisiaj Minecraft Dungeons jest już dostępny na czterech platformach (Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC), ale to dzięki ofercie Microsoftu zapoznacie się z grą w ramach abonamentu. Tytuł trafił już do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Jeżeli preferujecie intensywną rozgrywkę, w której nie brakuje pojedynków, ciekawych form rozbudowy broni i innych przedmiotów, a także nieobce jest Wam uniwersum składające się z sześcianów - sprawdźcie najnowszą produkcję Mojang.

Z okazji premiery opublikowano najnowszy zwiastun, który podkreśla, że Minecraft Dungeons to zupełnie nowa gra stworzona przez zespół, który zyskał światową sławę. W trakcie materiału nie brakuje kilku fragmentów rozgrywki, co w interesujący sposób przedstawia debiutującą pozycję.

Sprawdźcie również materiał Xbox Polska:

Źródło: Informacja prasowa: Microsoft

Tagi: Minecraft Dungeons Mojang Xbox Game Studios