Iza Łęcka Iza Łęcka 25.05.2020 09:24
Minecraft Dungeons bohaterowie
1868V

Minecraft Dungeons z wielkim Easter Eggiem. Hołd dla fanów Diablo [Uwaga na mały spoiler]

Już w tym tygodniu gracze wkroczą w świat Minecraft Dungeons, które powinno zyskać przychylność sympatyków marki Diablo. Deweloperzy z Mojang właśnie dla tej grupy ukryli w produkcji specjalny poziom, którego zawartość może wywołać szeroki uśmiech na twarzy. Uważajcie jednak na spoiler.

Ostrzegam przed małym spoilerem dotyczącym Minecraft Dungeons. Jeśli należycie do graczy, którzy chcą odkrywać wszystko na własną rękę: nie czytajcie tej wiadomości dalej. Twórcy nowego Minecrafta zadbali, by fani marki Diablo natrafili w grze na intrygujący Easter Egg.

UWAGA NA MAŁY SPOILER

W trakcie poznawania Minecraft Dungeons śmiałkowie natrafili na tajemnicze runy, których sekret został ujawniony jeszcze przed debiutem gry. W najnowszej produkcji studia Mojang ukryta została sekretna lokacja, którą można odblokować tuż po ukończeniu historii na wszystkich poziomach trudności i odnalezieniu wspomnianych run. W kolejnym kroku wkracza się do tajnej komnaty (znajdującej się w budynku z wizerunkami deweloperów), a po odebraniu skarbu, gracze trafiają do krowiego poziomu.

Jeśli graliście w Diablo 2 lub Diablo 3, na pewno pamiętacie ukryte miejsce przeładowane krowami. Twórcy Minecraft Dungeons, najpewniej czerpiąc sporą inspirację z charakterystycznej lokacji, również w swojej grze zamieścili analogiczną miejscówkę.

Minecraft Dungeons będzie dostępny już w tym tygodniu - już teraz możecie sprawdzić naszą recenzję. Gra jest częścią najnowszej oferty Xbox Game Pass.

Tutaj zobaczycie gameplay z poziomu:

Poniżej przedstawiono cały proces odblokowania dostępu do miejscówki:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Minecraft Dungeons Mojang Xbox Game Studios