Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2020 02:01
grom
7488V

Call of Duty: Warzone z polskim akcentem? Gracze stworzyli petycję i proszą Activision o reakcję

Fani Call of Duty proszą twórców o dodanie do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone polskich elementów. Zainteresowani są przekonani, że to najwyższy czas na dodanie do produkcji między innymi Operatora Gromu.

Infinity Ward stale dba o rozwój Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. To z tego powodu ubiegłoroczna produkcja może już wkrótce zajmować nawet 200GB. Twórcy oczywiście chcą wciąż rozwijać tytuł i sytuację chcą wykorzystać fani z naszego kraju.

Społeczność Call of Duty: Modern Warfare / Warzone stworzyła dwie petycje dotyczące umieszczenia w produkcjach Infinity Ward dwóch polskich akcentów: Operatora Gromu oraz broni MSBS. Jak podkreślają sami zainteresowani już w między innymi Call of Duty: Ghost mogliśmy korzystać z tego karabinku automatycznego.

Pierwszą petycją zainteresowało się już ponad 3 tysiące graczy, drugą ponad tysiąc i choć nie wiemy, czy deweloperzy wysłuchają próśb, to jednak zawsze można kliknąć i przyłączyć się do ciekawej akcji.

Jak wiadomo Infinity Ward będzie przez najbliższe miesiące stale rozbudowywać obie produkcje, więc może deweloperzy zdecydują się wysłuchać głosu z Polski i zadbają o nową treść? Warto pamiętać, że Call of Duty: Warzone trafi na next-geny i będzie łącznikiem pomiędzy poszczególnymi odsłonami serii Call of Duty.

Źródło: Społeczność Call of Duty Polska

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward