Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 19:32
Beyond: Dwie Dusze Bohaterka
842V

Beyond: Dwie Dusze, Heavy Rain i Detroit: Become Human już na Steam. Dema do pobrania z platformy Valve

Bez zapowiedzi, wielkiej prezentacji i nowego zwiastuna. Beyond: Dwie Dusze i Heavy Rain trafiły na Steam i gracze już dzisiaj mogą pobrać wersje demonstracyjne produkcji z platformy Valve. Twórcy wciąż nie potwierdzili nowych wydań, ale premiery odbędą się wkrótce.

Na Steam wylądowało Beyond: Dwie Dusze, ale nie możemy tutaj mówić o wielkiej prezentacji z premierą na nowej platformie. Gra w połowie miesiąca została dostrzeżona w bazie danych Valve, a teraz po prostu opublikowano kartę produktu.

Gracze mogą już teraz sprawdzić wersję demonstracyjną Beyond: Dwie Dusze, ale nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera. Szczegółowe informacje zostaną ujawnione w następnych dniach i Quantic Dream powinno jednocześnie przedstawić kolejnym graczom Heavy Rain oraz Detroit Become Human. Wcześniej wszystkie trzy historie zawędrowały na Epic Games Store.

Jak wiadomo Quantic Dream od wielu miesięcy pracuje nad kolejną opowieścią, ale tym razem produkcja zostanie wydana na wiele platform. Deweloperzy odrzucili ekskluzywność Sony i chcą teraz zapewnić swoje przygody wielu graczom.

[Aktualizacja #1]

Nasz czytelnik skorupa (jeszcze raz dzięki!) potwierdza drugą grę: Heavy Rain także wylądował na Steam i również posiada demo.

[Aktualizacja #2]

Detroit: Become Human także pojawiło się na Steam!

Źródło: https://store.steampowered.com/app/960990/Beyond_Two_Souls/

Tagi: beyond: dwie dusze Quantic Dream Sony Computer Entertainment