Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 17:19
Beyond: Two Souls
422V

Gry Quantic Dream na Steam? Beyond: Dwie Dusze już w bazie platformy Valve

Quantic Dream w ubiegłym roku przeniosło Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit Become Human na platformę Epic Games i najwidoczniej wkrótce zostanie zakończony okres ekskluzywności. Gracze natrafili na pierwszą produkcję francuskiego studia w bazie danych Steam.

Quantic Dream przez lata było kojarzone wyłącznie z opracowywania gier dla Sony, jednak deweloperzy zrezygnowali z ekskluzywności PlayStation, sięgnęli po pieniądze chińskiego NetEase Games i teraz twórcy opracowują tytuły na różne platformy. Autorzy podkreślili, że ten ruch pozwoli im dotrzeć do wielu nowych graczy.

Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit Become Human od ubiegłego roku są dostępne na Epic Games Store, ale najwidoczniej już wkrótce odbędzie się pokaz tytułów na Steam. W bazie danych platformy Valve odkryto już pierwszą produkcję.

Możemy mieć tylko nadzieję, że Quantic Dream w niedalekiej przyszłości w końcu pokaże coś nowego i przygotuje fanów na kolejną historię z wieloma trudnymi wyborami. Studio chce podobno eksperymentować z nowymi gatunkami, jednak wciąż nie znamy kompletnych planów deweloperów.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Beyond: Two Souls Detroit Become Human heavy rain Quantic Dream steam valve