Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.05.2020 10:30
Halo 3 PC testy beta
410V

Halo 3 PC. Publiczne Testy wystartują w ciągu najbliższych trzech tygodni

Jeśli wyczekujecie trzeciej części Halo na PC, to być może przyjdzie Wam wytrzymać nieco krócej, niż można się było spodziewać. Publiczne testy przed premierą wystartują najpóźniej w czerwcu!

Seria Halo to bez wątpienia jedna z głośniejszych nazw w branży gier. Jest ona przy tym prawdopodobnie główną wizytówką tej gałęzi rynku dla Microsoftu. Master Chief zachwyca nawet dziś, a nowi fani cały czas tłumnie chłoną jego przygody oraz historię. 

Mnóstwo szumu wywołuje choćby zapowiadane na przyszłą generację konsol Halo Infinite, którego nowa prezentacja będzie miała miejsce już na lipcowej imprezie Xboksa. Niedawno otrzymaliśmy także pierwszy zwiastun Halo 2 Anniversary PC, które dopiero co trafiło do szerokiego grona  graczy po tym, jak dobrze przeszło testy beta. I bez czasu na odpoczynek, prace trwają!

Twórcy z 343 Industries nie zamierzają bynajmniej długo czekać, aby wypuścić kolejną, odświeżoną odsłonę serii. Jak przekazał koordynator społecznościowy, Tyler Davis, publiczne testy Halo 3 na PC wystartują w ciągu najbliższych trzech tygodni, prawdopodobnie na początku czerwca. Jest to na pewno świetna informacja dla wszystkich oczekujących kolejnych przygód Master Chiefa na nowym sprzęcie. 

Źródło: https://wccftech.com/halo-3-pc-public-flighting-june/

Tagi: Bungie Software Halo 3 Microsoft Game Studios