Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.05.2020 10:22
Halo 2
734V

Halo 2 Anniversary PC na zwiastunie premierowym i w Xbox Game Pass. Porównanie grafiki z konsolami

Halo 2 Anniversary wbiło się już na rynek pecetowy - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i wyznaczonym terminem. Microsoft przypomina o tym wydarzeniu poprzez zwiastun.

Halo 2 Anniversary dorobiło się trailera premierowego, reklamującego wydanie gry na komputerach osobistych. Strzelanina przeszła pomyślnie testy, które odbywały się w kwietniu i obecnie dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych w cyfrowej dystrybucji oraz w Xbox Game Pass.

Przypominam, że kampania z Halo 2 Anniversary to ok. 8 godzin zabawy. Najważniejszą atrakcją w produkcji, która była dawniej exclusivem na Xboksie (dopiero w 2007 roku tytuł doczekał się edycji PC), jest jednak tryb multiplayer, specjalnie dostosowany do wymogów grania na PC. Pierwsze wrażenia pecetowych graczy z modułu multiplayer są bardzo pozytywne.

Edycja Halo 2 Anniversary zapewnia przede wszystkim znacznie ulepszoną grafikę względem oryginału. Poniżej możecie rzucić okiem na porównanie jakości oprawy tego, co otrzymujemy obecnie w Halo 2 Anniversary na poszczególnych platformach (czyli na Xbox One, Xbox One X i PC).

Tagi: 343 Industries Halo 2: Anniversary Microsoft Game Studios