Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 13:25
Street Power Football na zwiastunie
706V

Street Power Football na zwiastunie. Nowy projekt dla fanów ulicznej piłki zapowiada się świetnie

Jeśli Tryb Volta w najnowszej odsłonie serii FIFA nie zaspokoił Waszych potrzeb odnośnie do ulicznych rozgrywek piłkarskich, to na horyzoncie pojawia się nowy kandydat. 

Fanów ulicznych wersji sportów drużynowych jest mnóstwo. W branży gier także istnieje odpowiednia nisza, którą wypełniają wszelkiego rodzaju wersje arcade konkretnych dyscyplin. Mamy przecież NBA Street, NFL Blitz, NHL Hitz czy klasyk jak FIFA Street. 

Lwia część z nich swoje najlepsze lata ma już jednak za sobą, a dziś ciężko znaleźć podobnie grywalne odpowiedniki. Wielkie wytwórnie częściej wrzucają tego typu tryby do pełnoprawnych gier (najświeższy przykład to oczywiście Tryb Volta w grze FIFA 20). Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo możemy dostać bardzo ciekawy projekt, który zapełni pustkę. 

Mowa o Street Power Football, więc grze, o której jest całkiem cicho. Nic w tym dziwnego, albowiem jest to mniejszy projekt, za którego stworzeniem stoi niewielkie studio Games Gamajun. Ich najnowszy, wspomniany wcześniej tytuł, doczekał się właśnie zwiastuna i trzeba przyznać, że prezentuje się on bardzo dobrze. 

Całość ubrana została w "kreskówkową" grafikę, więc nie wszystkim przypadnie do gustu. Warto jednak zobaczyć, jak dobrze wypada w ruchu. Multum zawodników, setki tricków oraz zwodów, klimatyczne areny, a także aż sześć trybów gry- wszystko to może sprawić, że Street Power Football okaże się czarnym koniem tych wakacji. Gra zadebiutuje na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a także na PC. Zdecydowanie warto śledzić jej rozwój

Jeśli jednak wolicie klasyczną piłkę, to FIFA 20 trafiła do EA Access oraz Origin Access, a przyszłoroczna edycja jest już coraz bliżej i ma zapewnić sporo nowości

Źródło: YouTube

Tagi: arcade street ball Street Power Football zwiastun