Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2020 15:17
days of play
6395V

Days of Play 2020 w naszym kraju. PlayStation Polska potwierdza ceny

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalną wiadomość PlayStation Polska. Rodzimy oddział PlayStation właśnie potwierdził „wielkie święto graczy”, które zawita także do naszego kraju. Znamy już pierwsze ceny, więc możecie rozbijać świnki skarbonki.

PlayStation Polska opublikowała świetną wiadomość. Firma potwierdza powrót Days of Play w naszym kraju i także tym razem otrzymamy możliwość kupowania między innymi gier, zestawów PlayStation VR oraz subskrypcji PlayStation Plus w lepszych cenach.

„Wielkie święto graczy” u wybranych partnerów handlowych ruszy już 25 maja i będzie trwać do 7 czerwca, a od 3 do 17 czerwca promocja będzie dostępna na PlayStation Store. Jeśli więc planujecie kupić kilka ciekawych gier na PlayStation 4 lub PlayStation VR, to możecie wstrzymać się do najbliższego poniedziałku.

PlayStation Days of Play w Polsce - pierwsze ceny

Zestawy PlayStation VR:

  • PS VR Mega Pack: już od 999,99 zł
  • PS VR Starter Pack: już od 899,99 zł

Ogromny wybór gier z największymi hitami ostatnich miesięcy, takimi jak:

  • Days Gone już od 89,99 PLN
  • Death Stranding już od 119,99 PLN
  • NIOH 2 już od 199,99 PLN

I inne

  • Gry z serii PlayStation Hits – wybrane tytuły już od 59,99 PLN
  • Tytuły z serii PlayLink już od 39,99 PLN
  • 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus: już od 168 PLN

Jak widać PlayStation Polska potwierdziło także kilka dobrych cen i na pewno warto zwrócić uwagę na PlayStation VR Mega Pack. Od dawna poluję na ten pakiet i może w końcu się skuszę... Będzie to dobry moment na nadrobienie kilku tytułów VR przed startem nowej generacji.

Szykujecie się na zakupy? Pamiętajcie jeszcze o pobraniu gier z PlayStation Plus, ponieważ w przyszłym tygodniu poznamy nową ofertę. Fani PlayStation mogą także sprawdzić nowy sprzęt proponowany przez Sony z okazji premiery The Last of Us 2.

Źródło: Informacja prasowa: PlayStation Polska

Tagi: Days of Play playstation 4 playstation polska ps4 Sony