Iza Łęcka Iza Łęcka 22.05.2020 08:01
Nolan filmy
725V

Fortnite z kolejnym wydarzeniem. „Kultowy” film Christophera Nolana zostanie wyświetlony w grze

Fortnite już nie tylko będzie prezentować zwiastuny filmów czy zapraszać graczy na prawdziwe koncerty. W grze Epic Games zostanie wyświetlony „kultowy” film Christophera Nolan - choć nie możemy liczyć na prezentację „TENET”, katalog obrazów stworzonych przez reżysera jest spory, więc szykujmy się na pokaz.

W Fortnite odbyło się już wiele ciekawych wydarzeń. Gracze mogli ostatnio uczestniczyć w kolejnym koncercie, w produkcji wyświetlono zwiastun ostatniej części „Star Wars” oraz prezentację najnowszego filmu Nolana "TENET". W związku z najświeższym trailerem, Geoff Keighley zapowiedział zupełnie nowe wydarzenie. Pierwszy raz w historii, fani Fortnite zobaczą cały film w grze:

„Geoff Keighley ujawnił, że w ciągu kilku nadchodzących miesięcy wyświetlimy kultowy pełnometrażowy film Christophera Nolana na Dużym Ekranie na Królewskiej Imprezie. Szczegóły dotyczące daty i tytułu podamy niedługo.”

Tytuł produkcji jest owiany tajemnicą i nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty imprezy, jednak Epic Games najpewniej bierze aktywny udział w promocji „TENET”, więc projekcja może mieć miejsce tuż przed samą premierą filmu. Spoglądając na najnowszy materiał w nowego obrazu reżysera od razu nasuwa się pomysł wyświetlenia „Incepcji”, która mogłaby okazać się idealną opowieścią przed debiutem "TENET". Aktualnie wiemy jedynie, że na Dużym Ekranie na Królewskiej Imprezie zostanie wyświetlony „kultowy” film Christophera Nolana.

Nolan ma w swoim dorobki wiele wyjątkowych historii: „Memento”, „Bezsenność”, trylogię „Mrocznego Rycerza”, „Prestiż”, „Interstellar” czy też „Dunkierka”, oraz wielu sympatyków swojej twórczości. Wydarzenie więc może skupić wielu graczy na serwerach.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/tenet-movie-trailer-premiere-in-party-royale

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software