Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.05.2020 12:36
Fortnite
372V

Fortnite. Epic Games zaprasza do relaksu i muzyki w trybie Party Royale. Koncert deadmau5

Epic Games pochwalio się dzisiaj niesamowitym sukcesem Fortnite - w grze zajrestrowało się już ponad 350 mln graczy. Firma zachęca jednocześnie do przyłączania się do zabawy w trybie pacyfistycnzym.

Fortnite bez walki? Od końca kwietnia to jak najbardziej możliwe, dzięki trybowi Party Royale, o który donosiliśmy po raz pierwszy tutaj. Party Royale właśnie dorobiło się materiału promocyjnego, który możecie sprawdzić poniżej.

Przypominam, że zabawa w Party Royale rozgrywa się w nowym środowisku, która przypomina trochę park tematyczny. Na rzeczonej wyspie nie znajdziemy broni, ani nie zbudujemy własnych konstrukcji. Do dyspozycji mamy za to masę innych, pacyfistycznych aktywności, przykładowo wyścigi przeróżnymi pojazdami itd.

W trybie Party Royale działać będzie kino z licznymi pokazami i odbywać będą koncerty gwiazd muzycznych na żywo. Już teraz Epic Games zaprasza na koncert deadmau5, Steve'a Aokiego i Dillona Francisa, który odbędzie się w ramach Party Royale w Fortnite 8 maja o północy.

Tagi: Fortnite