Valorant

Valorant

6,8
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Riot Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
02.06.2020
Europa:
02.06.2020
Polska:
02.06.2020
Producent:
Riot Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
02.06.2020
Europa:
02.06.2020
Polska:
02.06.2020

Valorant - opis gry

Valorant (wcześniej Project A) to strzelanina taktyczna z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Riot Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych. Jego rozgrywkę zaprojektowano w oparciu o model F2P.

Akcja Valorant rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości. Na Ziemi miało miejsce wydarzenie nazwane First Light, które odcisnęło swoje piętno na niemal wszystkich dziedzinach życia. Wraz z nim zmieniło się funkcjonowanie społeczeństw, rządów poszczególnych państw czy style życia zwykłych ludzi. Niektórzy, wybrańcy, zyskują także nadludzkie moce. Są oni nazywani Radiants. Część z nich staje się agentami pracującymi dla organizacji o nazwie Valorant Protocol. To o ich rywalizacji opowiada gra.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Riot Games to taktyczna strzelanina FPP. W grze mamy do wyboru różne postacie, wspomnianych agentów, a każda z nich posiada unikatowy zestaw umiejętności. Na premierę gry twórcy udostępnili dwunastkę grywalnych bohaterów i bohaterek.

W głównym trybie zabawy uczestniczy w sumie dziesięć osób - po pięć na jedną ekipę. Jedna drużyna jest stroną atakującą, druga broniąca (po pewnym czasie następuje zamiana ról). Zadaniem strony atakującej jest podłożyć bombę (zwaną Spike), a następnie doprowadzić do jej detonacji. Rywale nie mogą natomiast do tego dopuścić. Drużyna zdobywa też punkt, jeśli wyeliminuje wszystkich agentów strony przeciwnej. Kto pierwszy wygra określoną liczbę rund, zwycięża w całym meczu.

Agenci, jak wspomniano, dysponują specjalnymi mocami, ale oprócz tego mogą też korzystać z rozbudowanego arsenału, w którego skład wchodzą pistolety, karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, strzelby itd. 

Wideo - Valorant

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper