Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 21:05
ps plus
6866V

PS Plus wkrótce trafi do promocji – znamy cenę! Empik potwierdza PlayStation Days of Play 2020

PS Plus już wkrótce będzie dostępne w promocji. Empik zapowiedział „Super Ofertę” i tym samym potwierdził nadciągający PlayStation Days of Play 2020. Zdrapkę na 12 miesięcy PlayStation Plus kupimy już od początku przyszłego tygodnia.

Niemcy oficjalnie zapowiedzieli PlayStation Days of Play 2020 przedstawiając nawet listę przecenionych produktów, ale nawet na rodzimym rynku widzimy sygnały, które pozwalają szykować się na wielką ofertę Sony.

PS Plus w promocji

Empik właśnie zapowiedział „Super Ofertę”, dzięki której kupimy PS Plus na 12 miesięcy za 170 zł. Gracze będą mogli skorzystać z propozycji dopiero od poniedziałku, ponieważ jak wiadomo – właśnie w tym dniu wystartuje wspomniany PlayStation Days of Play 2020. W ubiegłym roku także mogliśmy kupić abonament na 12 miesięcy za około 159-170 zł.

Będzie to na pewno dobra okazja dla wiernych fanów marki PlayStation, by zgarnąć Plusa na kilka dodatkowych miesięcy. Wiele na to wskazuje, że cyfrowy abonament będzie także dostępny na nowej generacji, więc jeśli teraz wykupicie ofertę na przynajmniej 12 miesięcy, to będziecie mogli skorzystać z PS Plus już na PS5.

PS Plus promocja 12 miesięcy

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/subskrypcja-playstation-plus-na-12-miesiecy-za-170-zl-od-poniedzialku-w-empiku/

Tagi: playstation plus promocja PS Plus ps4 sony