Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 15:40
Mortal Kombat 11 robocop
1351V

Mortal Kombat 11 pokazuje starcie RoboCopa z Terminatorem

W Mortal Kombat 11 nie brakuje bohaterów z innych światów, którzy chętnie wykorzystują swoje umiejętności podczas dynamicznych pojedynków. A co powiecie na starcie RoboCopa z Terminatorem? Twórcy pokazują dwie rundy z takiej walki.

Mortal Kombat to nie tylko starcie Scorpiona z Sub-Zero. W grze NetherRealm Studios znajdziemy wielu „gości”, którzy również mogą się wykazać i dzięki zróżnicowanym atakom znajdują swoich fanów wśród wielu graczy.

Dodatek Mortal Kombat 11: Aftermath pozwoli nam wcielić się w RoboCopa i cyborg-policjant z Detroit może teraz zmierzyć się z Terminatorem. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle ciekawy scenariusz biorąc pod uwagę pochodzenie obu postaci.

NetherRealm Studios chętnie korzysta ze zróżnicowanych licencji, by zadbać o poszerzenie zestawu bohaterów. Gościnne występy nie są w tej serii niczym nowym, ale odnoszę wrażenie, że deweloperzy będą nas chcieli jeszcze kilkukrotnie zaskoczyć.

Aftermath będzie dostępne od przyszłego tygodnia i dodatek pozwoli nam zapoznać się z kolejnymi, fabularnymi wątkami. Deweloperzy zapewnią Stage Fatalities i Friendships, ale akurat te elementy trafią do wszystkich posiadaczy Mortal Kombat 11 za darmo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.