Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 18:41
Gears of War 3 Marcus Fenix
2507V

Gears of War 3 na PS3. Pełny gameplay z devkita trafił do Sieci

Gears of War 3 ma już swoje lata i produkcja nigdy nie trafiła na PS3, ale możecie mieć pewność, że deweloperzy chcieli zaoferować wielką przygodę Marcusa Fenixa na PlayStation 3. W Sieci pojawił się nowy gameplay prezentujący całą historię.

Gears of War 3 w 2011 roku zadebiutował na Xboksie 360 i produkcja pozwoliła graczom poznać wielką historię Marcusa Fenixa. Oficjalnie gra nigdy nie zadebiutowała na platformie Sony ale nawet na naszym portalu mogliście sprawdzić mniejsze fragmenty rozgrywki z PS3.

Teraz jesteśmy jednak świadkami zupełnie innej sytuacji. Ktoś postanowił pochwalić się swoim znaleziskiem – haker dostał się do plików działającego Gears of War 3 na PlayStation 3. Zainteresowany nie wie, dlaczego ta wersja powstała, ale podobno to Epic Games opracowało dodatkowe wydanie.

Jak wiadomo w 2014 roku Epic Games sprzedało markę Gears of War i od tego czasu to Microsoft zarządza IP. Bardzo możliwe, że deweloperzy mieli nadzieję, że korporacja z Redmond zezwoli na wydanie dodatkowej wersji, ale tak się oczywiście nie stało.

Prace nad Gears of War 3 na PlayStation 3 nie zostało zakończone, nie zmieniono nawet ikonek kontroli, w menu PS3 pojawiło się logo Unreal Tournament zamiast Gearsów, ale redakcja Kotaku potwierdziła, że materiał pochodzi z PlayStation 3. Wersja potrzebuje wielu szlifów, trudno tutaj mówić o satysfakcjonującej płynności animacji, ale jak widać... Marcus Fenix mógł trafić na PS3.

Warto pamiętać, że Gears of War 6 już powstaje... Musimy teraz tylko zaczekać na stosowną zapowiedź.

Gears of War 3 PS3

Źródło: https://kotaku.com/mysterious-ps3-gears-of-war-3-footage-appears-online-1843543349

Tagi: epic games Gears of War 3 Microsoft Game Studios