Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2016 13:59
Gears of War 3 na PlayStation 3! Zobaczcie rozgrywkę z hitu Epic Games na sprzęcie Sony
5391V

Gears of War 3 na PlayStation 3! Zobaczcie rozgrywkę z hitu Epic Games na sprzęcie Sony

Gears of War to marka kojarzona wyłącznie z Microsoftem. Wszystkie odsłony serii zadebiutowały tylko na Xboksach, ale trzecia część kultowych Gearsów działa na PlayStation 3. Zobaczcie rozgrywkę. 

Uniwersum Gears of War jest kojarzone głównie z konsolami Microsoftu oraz od pewnego czasu z komputerami osobistymi. Przez lata opowieści Marcusa Fenixa debiutowały wyłącznie na Xboksie 360, ale prawdopodobnie Epic Games miało w pewnym momencie ciekawe plany.

Gracz o pseudonimie Proto Fgt postanowił pochwalić się wersją deweloperską PlayStation 3, na której bez problemu odpalił Gears of War 3. Kod był prawdopodobnie przygotowany przez twórców gry, ale z powodu różnych okoliczności nigdy nie został zaprezentowany szerokiej publiczności.

Nie możemy zapomnieć, że w 2014 roku marka Gears of War została kupiona przez Microsoft, a losy serii spoczęły na barkach studia The Coalition – szefem formacji został Rod Fergusson, czyli jeden z ojców Fenixa.

Poniżej zobaczycie dwie prezentację – na początku bezpośrednie włączenie gry, a później samą rozgrywkę. Oczywiście nie możecie liczyć na zmagania w Sieci, ale pojedynek z botami wygląda bardzo ciekawie. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games Gears of War 3 microsoft playstation 3 sony