Iza Łęcka Iza Łęcka 19.05.2020 09:02
Assassin’s Creed Valhalla dyplomacja
841V

Assassin’s Creed Valhalla z zupełnie nową strukturą. Dyplomacja będzie istotnym elementem gry

Assassin’s Creed Valhalla nie tylko zaprowadzi graczy do nowych krajów i pozwoli wcielić się w wikingów. W najnowszej odsłonie zapewnione zostaną świeże systemy, dzięki którym gra otrzyma rozbudowaną „strukturę”. Pomimo bycia skrytobójcą, gracze odnajdą w sobie nutkę dyplomatów.

Assassin’s Creed Valhalla powoli wyłania się z cienia. Choć Ubisoft ma problem z określeniem wielkości mapy oraz rozbudowania gry, możemy być pewni, że do naszej dyspozycji zostaną oddane nowe systemy, które opisał dyrektor kreatywny tytułu.

Ashraf Ismail w trakcie rozmowy z redakcją Kotaku zapowiedział „zupełnie inną” strukturę względem poprzednich odsłon serii. Wcielając się w wikingów podbijających Anglię, nie tylko będziemy rozbudowywać swoją bazę, przejmować kolejne miejsca na mapie, ale i staniemy się członkami rozmów na szczeblu dyplomatycznym.

Będąc „wplątani w politykę”, z biegiem fabuły gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w negocjacjach, których pozytywnym efektem może być pozyskanie nowych sojuszników. Mając na celu zapewnienie rozbudowanej rozgrywki, elementy działalności politycznej mają ubarwiać zmagania i być swoistym powiewem świeżości.

Ubisoft nie potwierdził jeszcze daty premiery Assassin’s Creed Valhalla. Polscy gracze mogą jednak znaleźć ciekawe zestawy, dzięki którym oprócz produkcji otrzymamy figurkę lub ukryte ostrze.

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhalla-features-very-different-structure-will-have-diplomacy

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft