Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 15:13
Assassin’s Creed Valhalla bohater z niedźwiedziem
2872V

Assassin’s Creed Valhalla jednak z większą mapą od Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft zmienia zdanie dotyczące wielkości mapy z Assassin’s Creed Valhalla. Według najnowszych informacji, produkcja w Anglii i Norwegii będzie większa od tej w Grecji. Tak przynajmniej twierdzi jeden z producentów.

Ubisoft na początku miesiąca potwierdził ważną wiadomość: „Assassin's Creed Valhalla nie będzie największą i najdłuższą odsłoną serii”. Ta informacja została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, ponieważ wielu fanów uważa, że skala Assassin's Creed Odyssey nie została odpowiednio zbalansowana i w pewnym momencie produkcja borykała się z problemem prezentowania akcji na odpowiednio wysokim poziomie.

Jak się jednak okazuje, Assassin’s Creed Valhalla jest jednak większy od Assassin's Creed Odyssey. Sytuację wytłumaczył Julien Laferrière, producent, który zaprzeczył słowom szefa komunikacji Ubisoftu na Bliski Wschód:

„Właściwie to powiedziałbym, że pod względem zasięgu jest prawdopodobnie nieco większy niż Assassin's Creed Odyssey. Nie mam dokładnych danych na tym etapie, ale stworzyliśmy nie tylko cały kraj, którym w tym przypadku jest Anglia, ale także znaczną część Norwegii. Są też inne tajne światy, o których nie mogę dziś mówić, a które przyczyniły się do wielkości produkcji. To nie jest mała pozycja, to gra, która jest wyraźnie ambitna, która zapewni graczom wiele godzin rozgrywki.”

Julien Laferrièr zaznaczył, że w najnowszej produkcji znajdziemy tak naprawdę dwie duże, wcześniej przedstawione mapy (Norwegia i Anglia), a ponadto zespół szykuje pewną niespodziankę. Możemy podejrzewać, że deweloperzy rozwiną temat mitologii i główny bohater Assassin’s Creed Valhalla trafi również na tereny powiązane z bogami.

Jeśli lubicie gry z ogromnymi światami, możecie zainteresować się najnowszą ofertą. Ubisoft przygotował w Polsce Assassin’s Creed Valhalla w zestawach z figurką lub ukrytym ostrzem.

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-valhallas-map-bigger-odyssey/

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft