Iza Łęcka Iza Łęcka 18.05.2020 13:31
Prince of Persia tajna domena
547V

Prince of Persia 6 nie zostanie szybko zapowiedziany. Zarejestrowana domena trafiła na sprzedaż

Potwierdziły się plotki dotyczące domeny Prince of Persia 6. To nie Ubisoft zarejestrował nazwę, za to obecnie ktoś próbuje sprzedać PrinceofPersia6.com. Graczom, którzy od lat wyczekują na wielki powrót IP, informacja może odebrać wszelkie nadzieje.

Od lat czekamy na wielki powrót marki Prince of Persia, a ostatni przeciek Prince of Persia Redemption nieco rozbudził oczekiwania, że Ubisoft ponownie zajmuje się marką. Niestety, domena PrinceofPersia6.com nie została zarejestrowana przez francuskiego giganta branży gier. Dane zamieszczone w Sieci okazały się niezgodne z prawdą.

Twórcy domeny chcą jednak skorzystać na nostalgii graczy - ktoś próbuje zarobić na PrinceofPersia6.com . Domena została wystawiona na sprzedaż, co jednoznacznie daje do zrozumienia, że Ubiosft nie przygotowuje się do premiery nowej gry związanej z tą marką.

Przed Ubisoftem niezwykle intensywne kilkanaście miesięcy - kilka dni temu potwierdzono premiery kilku gier AAA, które zadebiutują do końca aktualnego roku finansowego. Pomimo że na liście pojawia się tajemnicza produkcja, najprawdopodobniej jest nią nowy Far Cry. Producent w swoim katalogu ma wiele mocnych IP, nie powinno więc dziwić, że sympatycy niektórych marek, które w ostatnim czasie nie doczekały się kontynuacji, oczekują na wielkie powroty i zapowiedzi. Jak na razie jednak przyjdzie nam poczekać na doniesienia chociażby o wspomnianym Prince of Persia czy oczekiwanym od dawna Splinter Cell.

Prince of Persia 6 domena na sprzedaż

Źródło: https://wccftech.com/prince-of-persia-6-domain-fake

Tagi: prince of persia Prince of Persia 6 Ubisoft