Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2020 02:02
Prince of Persia Redemption
11665V

Prince of Persia Redemption na rozgrywce. Zobaczcie skasowaną grę Ubisoftu

8 lat temu Ubisoft Montreal pracował nad Prince of Persia Redemption. Tytuł nigdy nie został zaprezentowany, ale jeden z graczy dotarł do materiału, który postanowił opublikować. Rozgrywka wygląda bardzo efektownie.

Prince of Persia Redemption to tajny projekt Ubisoftu, który nigdy nie otrzymał swojej szansy. Gra była rozwijana osiem lat temu, ale w pewnym momencie deweloperzy zdecydowali się nie kontynuować projektu.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że materiał z Prince of Persia Redemption znajdował się w Sieci już osiem lat temu, ale dotychczas widziało go tylko 100 osób. Tylko gracze, które otrzymały link mogły zobaczyć film, jednak teraz prezentacja została upubliczniona. Trzeba przyznać, że Prince of Persia Redemption wygląda nieźle. Oprawa nie prezentuje dzisiejszych standardów, ponieważ tytuł miał zadebiutować na rynku jeszcze na poprzedniej generacji.

Trudno powiedzieć, dlaczego Ubisoft nie zdecydował się na prezentację, ale warto przypomnieć, że w swoim czasie pojawiło się kilka plotek dotyczących powrotu serii – nowa gra ma niby trafić na PS5 i Xboksa Series X, a deweloperzy podczas przygotowania tytułu podobno inspirują się opowieściami Kratosa. Niestety, obie plotki nie zostały potwierdzone przez deweloperów z Francji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: prince of persia Prince of Persia Redemption Ubisoft