Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 19:23
Prince of Persia 6
1763V

Prince of Persia 6 coraz bliżej? Ubisoft zarejestrował domenę

Od wielu lat czekamy na porządny powrót marki Prince of Persia, ale bardzo możliwe, że Ubisoft szykuje się do konkretnego ogłoszenia. Gracze dostrzegli ważny szczegół: korporacja zarejestrowała dzisiaj domenę do Prince of Persia 6.

O powrocie marki Prince of Persia marzymy od lat, ale dotychczas Ubisoft zajmował się między innymi seriami Assassin's Creed oraz Watch Dogs. Jeszcze w tym roku zagramy w przygodę z Wikingami oraz otrzymamy możliwość kontrolowania niemal wszystkich NPC-ów z Londynu.

Jednak kolejnym krokiem korporacji może być właśnie Prince of Persia 6, ponieważ dzisiaj Ubisoft zarejestrował domenę „PrinceofPersia6.com”. Nie oznacza to oczywiście, że gra musi nosić nazwę Prince of Persia 6, jednak najwidoczniej Ubisoft szykuje się do ogłoszenia związanego właśnie z tym IP.

Nie trudno sobie wyobrazić, by Ubisoft na jednym z tegorocznych wydarzeń opublikował krótką zajawkę przygotowującą graczy na pełny pokaz w przyszłym roku. Firma często na zakończenie swoich show podczas E3 potrafiła rzucić taką „zachętą”, by gracze wiedzieli, na co mogą liczyć w przyszłości.

Jak wiadomo Ubisoft do końca marca 2021 roku wyda przynajmniej: Assassin's' Creed: Valhalla, Watch Dogs Legion, Roller Champions, Gods & Monsters, Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine oraz The Settlers.

Prince of Persia 6

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/gdaimp/ubisoft_registers_a_new_domain_for_prince_of/

Tagi: prince of persia Prince of Persia 6 Ubisoft