Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.05.2020 14:30
The Continental szczegóły
2112V

The Continental. Serialowy spin-off Johna Wicka z nowymi szczegółami

Choć na serial z uniwersum "Johna Wicka" przyjdzie nam jeszcze poczekać, już teraz poznaliśmy nieco szczegółów na jego temat. 

"The Continental" ma być serialem przeznaczonym dla fanów genialnego uniwersum z ostatnich filmów akcji. Mowa oczywiście o "Johnie Wicku", którego twarzą jest, wcielający się jednocześnie w głównego, tytułowego bohatera, sam Keanu Reeves. Na produkcję czeka cała rzesza widzów

Choć niestety należy zaznaczyć, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Serial zadebiutuje bowiem nieprędko. Na szczęście już teraz możemy poznać ważne szczegóły na temat produkcji. Ich źródłem jest sam reżyser, Chad Stachelski, który podzielił się garścią informacji na temat perspektywy dzieła:

Wszystko przedstawiane będzie z punktu widzenia różnych postaci i pokaże, jak pokaźny jest to świat. W "Johnie Wicku" śledzimy okres, który jest zaledwie tygodniem w życiu jednego człowieka, któremu wszystko wymyka się spod kontroli. W serialu wszystko będzie pokazane z innej perspektywy. 

To będzie zupełnie inna struktura osi czasu i odmienna charakterystyka produkcji. Serial opowie o tym, jak głęboki jest to świat i bynajmniej nie skupi się tylko na zabójstwach, a całokształcie. 

Nie oznacza to jednak, że wszystko, co zostanie pokazane, będzie całkowicie nowe. Pan Stachelski potwierdził, że spotkamy kilka znajomych twarzy:

Wiele postaci z oryginalnego "Wicka" otrzyma swoje genezy. Będzie więc trochę interesujących rzeczy, to będzie naprawdę ciekawe spojrzenie na ten świat i myślę, że to całkiem fascynujące. Nie będzie to jednak znana perspektywa Johna. Nie chodzi o to, że nie będzie zaangażowany- to po prostu nie będzie jego punkt widzenia. 

Czy oznacza to, że dane nam będzie zobaczyć Keanu Reevesa na małym ekranie? Na ten moment niestety ciężko stwierdzić, ale pewne jest to, że szykuje się nam bardzo ciekawa produkcja i, biorąc pod uwagę powyższe słowa, można liczyć choćby na gościnny występ gwiazdora Hollywood. 

Tymczasem aktor skupia się prawdopodobnie na pracach nad "Matrixem 4", które już ruszyły. Wiemy też, że nie zabraknie tam niezwykle efektownych scen akcji

Źródło: https://www.criticalhit.net/entertainment/the-continental-tv-series-will-offer-a-different-perspective-on-the-whole-world-of-john-wick/

Tagi: John Wick serial The Continental