Iza Łęcka Iza Łęcka 06.02.2020 11:33
Matrix 4
6478V

Matrix 4 już powstaje. Keanu Reeves jako Neo na materiałach z planu

Wczoraj świat obiegła wiadomość o rozpoczęciu prac nad „Matrix 4”, a już po kilku godzinach możemy przyjrzeć się pierwszym zdjęciom z planu. Twórcy mają utrudnione zadanie, ponieważ pierwsze sceny są kręcone w zatłoczonym San Francisco.

„Matrix 4” to już nie tylko marzenia sympatyków tego uniwersum. Aktorzy i twórcy filmu znajdują się w San Francisco, gdzie kręcone są pierwsze ujęcia do produkcji. Kwestią czasu było pojawienie się zdjęć przechodniów, którzy łatwo połączyli fakty i pokazują w akcji Keanu Reevesa.

Na pierwszych publikacjach możemy zauważyć, że aktor jeszcze nie ubrał swojego klasycznego stroju, z którego możemy kojarzyć jego postać z wcześniejszych filmów. Jak na razie nie znamy szczegółów dotyczących scenariusza filmu, jednak spoglądając na pierwsze urywki z planu, Keanu Reeves wygląda jak typowy mieszkaniec dużego miasta.

W filmie oprócz Reevesa wystąpią także Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Priyanka Chopra, Jonathan Groff oraz też Neil Patrick Harris. Natomiast za kamerą ponownie stanie Lana Wachowski. Produkcja trafi do kin 21 maja 2021 roku – na ten sam dzień zaplanowano premierę „John Wick: Chapter 4”, którego głównym bohaterem również będzie Keanu Reeves.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-matrix-4-new-set-video-shows-keanu-reeves-film/1100-6473427/

Tagi: Keanu Reeves Matrix Matrix 4 zdjęcia z planu