Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.05.2020 13:30
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zwiastuny
524V

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. Nintendo przypomina o produkcji na nowych zwiastunach

Najnowszy RPG od Nintendo zadebiutuje już za dwa tygodnie. Wydawcy postanowili przypomnieć o premierze nie jednym, a trzema różnymi zwiastunami! 

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ma być odnowioną wersją gry, która ukazała się pierwotnie w 2010 roku na Wii. Monolith Software zamierza przypomnieć o dziesięcioletnim produkcie, po tym, gdy niezwykle ciepło przyjęto Xenoblade Chronicles 2 na Nintendo Switch. 

Ostatnimi czasy wydawcy włączyli najwyższy bieg swojej akcji marketingowej- jesteśmy wręcz zalewani nowymi materiałami i informacjami odnośnie do produkcji. Ostatnio mogliśmy posłuchać, co twórcy mają do powiedzenia na temat gry, a jeszcze wcześniej zaprezentowano nam olśniewający zwiastun, który skutecznie zachęcał niezdecydowanych. 

Tym razem Nintendo postanowiło pokazać nam imponujący RPG nie poprzez jeden, ale aż trzy zwiastuny! Trzeba przyznać, mają rozmach. Dwa z nich trwają około minuty, a jeden połowę tego czasu. Dostajemy więc w sumie prawie 150 sekund wizualnych fajerwerków i ogromnej zachęty, by jednak skusić się na zakup. 

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zadebiutuje już 29 maja 2020 roku i oczywiście wyłącznie na hybrydową konsolę od Nintendo. Sprawdźcie koniecznie rzeczone materiały:

Źródło: YouTube

Tagi: Monolith Soft Nintendo Xenoblade Chronicles: Definitive Edition