Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.05.2020 14:59
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
890V

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. Nintendo opowiada o świetnym RPG-u

Od czasów premiery konsoli Nintendo Switch, japońska korporacja jest na fali i co rusz serwuje nam fantastyczne hity, które masowo zachęcają klientów do zakupu hybrydowej zabawki.

Dosłownie parę dni temu pisaliśmy o rewelacyjnych wynikach Nintendo, którego najnowsza konsola rozeszła się już lepiej niż Xbox One - a przynajmniej według szacunkowych danych dotyczących konsoli Microsoftu.

Dziś zaś Kajetan wspominał o wielkich planach jakie ma japoński wydawca na następne miesiące, a co za tym idzie pracuje nad kilkoma dużymi i niezapowiedzianymi jeszcze grami. Jeśli zaś chodzi o najbliższe premiery, już za niespełna 3 tygodnie posiadacze hybrydowej będą mogli położyć swoje ręce na Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, czyli odświeżonej wersji kultowego klasyka z Nintendo Wii.

Walka z mechami rozpocznie się już 29 maja, przyszła więc dobra pora na to, aby podsumować sobie najważniejsze informacje dotyczące gry. Japończycy przygotowali zatem obszerny filmik, w którym opowiadają o fabule, systemie walki, przedstawiają wszystkich bohaterów oraz zalety jakie płyną z "definitywnej" edycji gry. Po zapoznaniu się z oryginałem śmiało będziecie mogli wskoczyć do "dwójki", jeśli wciąż wahaliście się z jej zakupem. 

Źródło: YouTube

Tagi: Monolith Soft Nintendo Xenoblade Chronicles: Definitive Edition