Iza Łęcka Iza Łęcka 01.05.2020 11:43
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
615V

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition prezentuje się olśniewająco. Nintendo promuje nową wersję gry

W maju zapowiada się kolejna wielka premiera w obozie Nintendo. Xenoblade Chronicles: Definitive Edition trafi na rynek pod koniec miesiąca, co uprzyjemniają nowe materiały promowane przez japońskiego producenta. Na jednym otrzymaliśmy pełen wgląd w produkcję zmierzającą na Nintendo Switcha.

Pomimo obecnych trudności z jakimi mierzy się Nintendo, maj to miesiąc stojący pod znakiem Xenoblade Chronicles dla wielu sympatyków japońskiej korporacji. Premiera Xenoblade Chronicles: Definitive Edition odbędzie się 29 maja, zmierzając wyłącznie na Nintendo Switcha. Nintendo opublikowało dzisiaj aż trzy materiały i choć dwa to krótsze reklamy, za to trzeci, niczym wisienkę na torcie, można określić jako pełną prezentację tytułu.

Już kilka dni temu mogliśmy zachwycić się dopracowanymi ujęciami z gry, jednak na najnowszych prezentacjach deweloperzy wprowadzają do fabuły, pokazują bohaterów, a także przedstawiają zupełnie nowe treści stworzone specjalnie z myślą o Nintendo Switchu. Udostępniony został Future Connected, który jest rozbudowanym epilogiem i został umiejscowiony rok po wydarzeniach z głównej historii. Shulk i Melia trafią do zupełnie nowego obszaru, a ich przygoda rozbuduje główny wątek. Autorzy zapewnili, że świeża zawartość będzie dostępna od początku, nie zmuszając tym samym fanów uniwersum do kolejnego ukończenia podstawki, by zapoznać się z dodatkowymi wydarzeniami.

Na materiałach nie brakuje także barwnie zrealizowanych terenów, które potwierdzają ogrom pracy wykonanej przez autorów Definitive Edition. Zapowiada się klimatyczny powrót do tego uniwersum.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Monolith Soft Nintendo Xenoblade Chronicles: Definitive Edition