Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.05.2020 11:30
The Elder Scrolls Online wampiry
770V

The Elder Scrolls Online prezentuje odświeżone wampiry. Wyczekiwana aktualizacja na zwiastunie

Oprócz dużego, zapowiadanego rozszerzenia do sieciowej wersji The Elder Scrolls, gracze otrzymają także darmową aktualizację, która ulepszy wcielanie się w krwiopijców. 

Choć na The Elder Scrolls VI przyjdzie nam jeszcze prawdopodobnie bardzo długo czekać, to wciąż można znaleźć sporo alternatyw. Jedną z nich jest The Elder Scrolls Online, a więc świetny przykład tego, jak powinno się rozwijać produkcje online. Gra zadebiutowała w 2014 roku, ale cały czas jest dopieszczana i poszerzana o nową zawartość.

Twórcy, ZeniMax Online Studios, zdają się mieć głowy pełne nowych i świeżych pomysłów, które nigdy się nie kończą. Na potwierdzenie tego warto przypomnieć, że już 26 maja na PC i 9 czerwca na konsole, trafi nowy dodatek, The Elder Scrolls Online: Greymoor.

Jakby wciąż było Wam mało, to przy okazji jego debiutu pojawi się także darmowa aktualizacja, która gruntownie przebuduje rasę wampirów. Pojawią się nowe umiejętności, a model rozgrywki ulegnie znacznej zmianie- wejdą choćby elementy integracji z wymiarem sprawiedliwości. Jeśli, dla przykładu, użyjemy naszych mocy na oczach strażników, ci przyjdą, aby wymierzyć odpowiednią karę. 

Rzućcie okiem, jak zmiany zapowiadają twórcy. Przebudowa na pewno "tchnie nowe życie" w wampirze postaci i zachęci większą liczbę graczy do sprawdzania ich na własną rękę: 

Źródło: YouTube

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios