Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 18:17
Cyberpunk 2077 V w samochodzie
4112V

W Cyberpunku 2077 sprawdzimy wiele samochodów. Twórcy pokazują Reavera inspirowanego Mad Maxem

CD Projekt RED postanowił uczcić piątą rocznicę premiery „Mad Max: Na drodze gniewu” i zaprezentował jeden z samochodów dostępnych w Cyberpunku 2077. Pojazd jest wykorzystywany przez gang Wraith i przypadnie do gustu fanom Mad Maxa.

Od dawna wiemy, że w Cyberpunku 2077 wskoczymy w wiele zróżnicowanych samochodów, ale dotychczas widzieliśmy w zasadzie jeden. Teraz deweloperzy zaprezentowali Reaver, który jest niestandardową maszyną wykorzystywaną przez gang Wraith. Wóz może pochwalić się dobrym przyspieszeniem (prawie 1000 koni mechanicznych!), a jego projekt na pewno zostanie doceniony przez fanów Mad Maxa.

CD Projekt RED postanowił przedstawić Reavera, by uczcić piątą rocznicę premiery „Mad Max: Na drodze gniewu”. W świecie Cyberpunka 2077 wylądujemy nie tylko w samym centrum Night City, a na jego obrzeżach najwyraźniej znajdziemy pustkowia, dzięki którym bez problemu wypróbujemy pełną moc takich zabawek.

Warto przypomnieć, że dzisiaj wspominaliśmy o nowym filmie z serii „Mad Max”. Aktualnie reżyser szuka aktorki, która będzie mogła wcielić się w główną bohaterkę produkcji. Poznajcie wstępne szczegóły dotyczące projektu.

W temacie Cyberpunka 2077 warto także sprawdzić prezentację specjalnej wersji Xboksa One X. Microsoft opowiada o projekcie i pokazuje urządzenie.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077