Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 15:19
PS5 DualSense
1722V

PS5 DualSense na futurystycznej koncepcji. Gracz stworzył ciekawy projekt

Sony zaprezentowało DualSense z PS5, ale dotychczas widzieliśmy wyłącznie kilka zdjęć kontrolera do PlayStation 5. Jeden z graczy postanowił wykorzystać okazję i pokazał futurystyczną wizję na propozycję Sony. Urządzenie zostało ciepło przyjęte przez wielu fanów marki PlayStation.

Sony potwierdziło, że PS5 zmierza na rynek bez opóźnień, ale nadal czekamy na pełen pokaz konsoli. Wydarzenie może odbyć się już na początku przyszłego miesiąca, ale wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie dobrych informacji.

Od kilku godzin furorę w Sieci robi materiał pokazujący „jakie funkcje mógłby skrywać DualSense z PS5”. Jest to oczywiście projekt fana, ale dostałem kilka wiadomości od naszej społeczności, która również potwierdza, że całość wygląda nieźle.

Moim zdaniem autor odrobinę przekombinował w momencie, gdy zdecydował się na rozsunięcie sprzętu, ale sam patent z dodatkowym ekranem? Chciałbym kiedyś zobaczyć pad z taką opcją. Jestem pewien, że deweloperzy mogliby dobrze wykorzystać ten dodatek w różnych grach.

Jak oceniacie taki pomysł na DualSense z PlayStation 5? Jak wiadomo Sony tym razem zaszalało decydując się na pełne odświeżenie designu, ale i tak mam wrażenie, że najważniejsze nowości skrywają się w środku urządzenia (haptyczne wibracje, adaptacyjne triggery).

Źródło: YouTube.com

Tagi: DualSense playstation 5 PS5 Sony